Neymar përkrah Xhesika Troles në IbizaNjë gazetare shqiptare e quajtur Xhesika Trola ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Facebook me sulmuesin e Barcelonës, Neymar Jr.

Trola dhe futbollisti brazilian duket se po pushojnë në të njëjtin vend, në Ibiza të Spanjës.

Dhe në këtë mënyrë, gazetarja shqiptare ka shfrytëzuar rastin për një foto me yllin brazilian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here