Moderatorja e “Proçesi Sportiv” Nevina Shtylla herë pas here u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale, përmes rubrikës “Ask me”.

Një nga pyetjet këtë herë ka patur në fokus pamjen e saj ku është pyetur përse nuk tenton të bëhet bionde. 

Ajo ka publikuar një foto në kohën kur kishte eksperimentuar për të qenë bionde dhe krahas fotos ka shkruar: “Që ta mbyllim njëherë e mirë këtë temë. JO MË! Hera e parë dhe e fundit katastrofë’, shkruan Nevina përkrah fotos së saj bionde./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/nevina-shtylla-bionde-610136/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here