Valentina Kolesnikova, modele, prezentuese, sportiste ruse dhe tash edhe kangëtare pop-rock, është shfaqur nudo për “Playboy Italia”.

Fotot e saj në poza të ndryshme tregojnë format e saj perfekte dhe një fizik që të lë pa frymë.2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here