Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha i është përgjigjur disa prej pyetjeve të bëra nga ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Një prej tyre, e pyeti Hoxhën se cilat janë gjërat që vërtet e mërzisin dhe e nxehin. Lori është përgjigjur duke thënë:

“Padrejtësia, mosmirënjohja, injoranca”,-përfundon trashëgimtaria e Top Channel, e cila aktualisht e vijon jetën e saj mes Tiranës dhe Londrës.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/nese-beni-keto-3-ve-mos-i-dilni-perpara-lori-hoxhes-618801/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here