Nereida Gallardon më seksi se kurrëPakkush e mban mend Nereida Gallardon, ish të dashurën e Ronaldos.

Ata kanë qenë të lidhur për disa kohë përpara se portugezi të lidhej me Irina Shayk.

Por Gallardo ka treguar se është ende në formë dhe së fundmi ka realizuar një set fotosh shumë të nxehtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here