Emina Çunmulaj u shfaq në top-formë në imazhin e fundit.

Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në bikini.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare vazhdon të kujdeset që t’i ruajë format trupore.

Në imazhin që e postoi nga pishina, Emina tregoi format trupore, ndërsa pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy fëmijë.

Image


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here