Pas duetit te fundit nene e bije mes Shkurte Fejzes e Gresa Belulit, dy kengetare  tjera do te sjellin nje duet te perbashket.

Eshte kengetarja Alberie Hadergjonaj e cila ka vendosur te vije ne nje duet me vajzen e saj Anxhelinen.

E ema ka vendosur ta kompozoje vete kengen balade, te ciles do i realizoj dhe klip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here