Duket sikur janë motra, madje edhe pa diferencë moshe, por në fakt tashmë dihet se janë nënë e bijë.

Këngëtarja Argjentina Ramosaj dhe nëna e saj, fotografja Suzana Mushkolaj, kanë pozuar pak ditë më parë në studion e fotografit të njohur Veton Osmani, ndërkaq nga ky i fundit ne i siguruam këtë foto, ky artistet duket sikur po tregojnë mirësinë e pranverës.

Është hera e parë kur Argjentina dhe nëna e saj r realizojnë foto profesionale së bashku, si dy femra të suksesshme të shou-bizit shqiptar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here