Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora këto ditë ka qëndruar në Tiranë.

Rita ka qenë në Tiranë për shkak të një ceremonie martesore, transmeton Gazeta Express.

Rita si gjithmonë është dukur shumë e bukur dhe elegante.

Në këtë aheng familjar ishte edhe motra e saj Elena dhe nëna Vera.

Rita pothuajse çdo moment të dasmës e ka incizuar duke e postuar në Instastory

Nga ajo që shihet, duket se ka qenë një dasmë e mrekullueshme dhe se të gjithë janë argëtuar.

Përveç Ritës e Elenës, edhe nëna e tyre ka shkëlqyer me dukjen e saj. Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here