Dukesha e Kembrixh-it Kate Middleton kishte shfaqjen e saj të parë publike ku mbajti një fjalim si pjesëtare e familjes mbretërore.

30 vjeçarja ishte në Treehouse në Ipswich të Suffolk ndërsa ishte një ndër sfidat e saja më të rëndësishme përpara publikut që prej prillit kur u martua.

Kate zgjodhi për të veshur një fustan ngjyrë blu elektrizuese, i njëjtë me atë që kishte veshur nëna e saj 57 vjeçare Carole Middleton dy vite më parë në Ascot.

E bukura e ketyre fotove te botuara per te vertetuar se Kate ka veshur fustan te ngjashem si te nenes se saj, ose fustanin e nenes se saj, ka zbuluar se nena e Kate parapelqen te mos vesh recipeta dhe fustani i holle i ka nxjerur gjoksin e bujshem duke i fokusuar pjese te tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here