Nëna e Elvanës feston ditëlindjen, ky është politikani kosovar që ishte në festë Nëna e këngëtares Elvana Gjata ka festuar ditëlindjen.

E në festën e organizuar, ishte edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi transmeton Indeksonline.

Sipas disa fotografive të hedhura në rrjetin ‘Snapchat’ nga ana e këngëtares, shihej se Thaçi dukej mjaft rehat pranë familjes Gjata.

Përmes këtyre fotove dhe shkrimeve që ka lënë, Elvana ka uruar edhe shumë vite tjera për nënën e saj./Indeksonline/

Nëna e Elvanës feston ditëlindjen, ky është politikani kosovar që ishte në festë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here