Dua Lipa është duke kaluar kohën në izolim me të dashurin e saj.

Në këtë kohë pandemie, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid po qëndrojnë në karantinë në një shtëpi që dyshja kanë marrë me qira në Londër.

Pas mbylljes së kufijve, ka qenë e pamundur për dyshen të takohen me familjarët e modelit, dhe ata po shprehin mall përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Yolanda nëna e Anwarit ka ndarë në Instagram një foto të çiftit dhe ka shkruar “Më mungoni”, e cila më pastaj u ri-publikua edhe nga këngëtarja. 


 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here