Këngëtarja e njohur Nelly Furtado tha se nuk mund ta imagjinojë jetën pa bashëshortin e saj.

Kanadezja e cila është e martuar me kubanezin Demacio Castellon që nga korriku i 2008-tës, tha se lidhja e tyre është më e fortë se kurr më parë dhe se asnjëherë nuk dëshiron të jetë larg tij.

“Nëse e dashuron ndokënd aq shumë të duket se nuk dëshiron të vdesësh vetëm pore m të”, tha ajo.

Nelly ka një vajzë nëntë vjeçare, nga lidhja e saj e mëprshme.
Jeta e yllit 33 vjeçar është transformuar prej momentit kur ajo nështë bërë nënë, por ajo përsëri di si të manovrojë me përgjegjësit e karrierës dhe familjes së saj.

“Dua të jem një model i mirë për vajzën time. Prej momentit kur ajo ka lindur e kam ndarë jetën time private me punën time. Në njërën anë unë sillem rreth botës dhe incizoj këngë, e në tjetrën jam nënë që përgatis supa kur kthehem në shtëpi. Por gjithashtu kënaqem duke i jetuar këto dy jetë kaq të ndryshme”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here