Këngëtari i njohur shqiptar Neki Emra ka publikuar projektin e tij të ri.

“Po t’du” titullohet kënga e tij e re për të cilën ka bashkëpunuar me Florent Boshnjakun për muzikën dhe për tekstin me Mithat Sadikun.

Klipi është realizuar nga “ASHA”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here