Neki Emra vjen me baladen e re “Ti më nuk je”Neki Emra e ka sjellë projektin më të ri muzikor që titullohet “Ti më nuk je”.

Vet këngëtari e ka bërë kompozimin dhe e ka shkruar tekstin. Ndërkaq, orkestrimin e ka realizuar Shpëtim Saraqi.

Ana vizuale i është besuar produksionit ASHA.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here