Në shtrat me...Sonin djali i grupit “The Dreams”Përveçse një këngëtar i suksesshëm, ai është një djalë vërtet simpatik dhe tip. Përgjigjet e këtij pyetësori e dëshmojnë më së miri këtë gjë. Ne qeshëm dhe u argëtuam kur e lexuam…

Dhe jo vetëm kaq, por zbuluam disa intimitete interesante të Sonit, një prej anëtarëve të grupit të njohur “The Dreams”.

Zbulojini dhe ju ato…Sa kohë kalon zakonisht në krevat?Nëse qëndron gjatë në krevat, atëherë jeta jote do të jetë vetëm një ëndërr… (qesh).


Gjatë kësaj kohe që je në shtrat, sa orë e kalon në gjumë?Para shumë vitesh me gjumin kemi pasur marrëdhënie të mira, ishim shumë të dashuruar, dhe tani që jemi divorcuar po kuptoj që duhet ta kisha bërë me kohë divorcin…

Preferon të flesh me pizhama, të brendshme apo lakuriq?Pizhamat ndoshta janë më shumë për ata që e kanë shtrydhyr jetën, ndërsa ne të rinjve na pëlqen më shumë të flemë lakuriq…Çfarë bën tjetër në shtrat: ha lexon, sheh TV apo…?
Po, janë që të katërta të vërteta, sepse në fakt edhe ha, edhe lexoj, edhe shoh televizion , edhe qeras…(haha)


Çfarë është shtrati për ty, një përkufizim?Është hapësirë e pafundme, është liri, pastaj përderisa i hyp sipër normal që e kam xhan…:)Çfarë pozicioni preferon zakonisht për të fjetur?Ka shumë që të lejojnë komoditet por më pëlqen edhe lënda e matematikës sepse kur fle dukem si një numër.


Po kur je më të dashurën?Zakonisht i mbaj këmbët hapur që të duket si liri demokraci. (qesh).Ju qëllon kur jeni me dikë në shtrat të flisni? Përse bisedoni zakonisht?Thashetheme dhe qeshim pafund, pastaj qeshim pafund dhe bëjmë thashetheme, pastaj këndojmë dhe bëjmë gara se kush kap nota më të larta…


Preferon të mbulohesh shumë apo pak?Kur jam vetëm mbulohem pak si shumë, ndërsa kur s’jam vetëm z’bulohem pak si shumë… (haha).A flisni në telefon dhe bëni thashetheme apo biseda erotike? Çfarë?Më është prishur bateria e telefonit…


A të pëlqen të luash me jastëkë dhe çfarë lojërash bën zakonisht?Me jastëqe luaj shumë rrallë, zakonisht luaj me duar…
A të ndodh të zgjohesh shpesh gjatë natës dhe përse?Po, sidomos kur ha shumë turshi…. hahahaÇfarë urreni më shumë në shtrat, kur jeni me dikë tjetër?Aty kuptoj që duhet të rri në shtrat sa më pak vetëm, ja këtë urrej!


Kur jeni vetëm ju ka ndodhur të zgjoheni duke shtrënguar jastëkun?Po po, patjetër që po, vetëm se doja t’ja tregoja dikujt për të më shpjeguar kuptimin e ëndrrës.Si do të ndiheshit nëse e dashura ju kthen kurrizin?
o më pëlqente, do e shkëpuste nga turma, do dukej diçka e veçantë tamam si një makinë e parkuar në krah të kundërt që do u tërhiqte vëmendjen të gjithëve në rastin konkret mua.


Nëse je me një person të seksit të njëjtë dhe ju prek, si do të reagonit?Nëse jam ulur me një person të seksit tim unë e di më kë jam ulur.Kur shkon zakonisht për të fjetur, çfarë bën para se të shtrihesh?Marr dhe jap dashuri. Është shumë e rëndësishme. Këtë bëj edhe kur zgjohem.


Çfarë nuk ju pëlqen kur jeni duke udhëtuar dhe flini në ndonjë hotel?Kur udhëtoj nuk para gjej gjëra që nuk më pëlqejnë.Ju ka ndodhur të zgjoheni në shtratin me një femër dhe të thoni; Kush është kjo?Jo, tmerr! Zakonisht kur çohem ndodh që jam i përqafuar.


Ku preferoni të flini përveç krevatit, në divan apo dhomën e prindërve?
Në çdo vend tjetër përveç dhomës së tyre. /BLUETOOTH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here