Në shtëpinë e Valbona Cobës…Këngëtarja Aurela Gace ka postuar pak minuta më parë një foto nga shtëpia e modeles së njohur shqiptare, Valbona Çoba.

Gaçe ndodhet në Amerikë për një koncert por nuk ka lenë pas dore dhe mikeshën e saj.

“Nderkohe ne shtepine e Valbona Cobes Hahaha te keqen o ZOT. Shtepia plot me dashuri”,- thotë Aurela Gaçe në profilin e saj ne facebook.

Në foto janë tre fëmijët e modeles, djali i madh Aiden dhe dy binjakët, Elira dhe Brendon./mapo/Në shtëpinë e Valbona Cobës…

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here