Moderatorja Albana Osmani ka pëlqyer gjithnjë të eksperimentojë me ngjyrën e flokëve të saj.

Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me flokë gështenjë. Seti fotografik është realizuar kohë më parë nga fotografi Endrit Mërtiri dhe në ditë me shi duket se Osmani është bërë nostalgjike për modelin e vjetër të flokëve të saj./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here