Kim Kardashian padyshim se është një nga femrat më të njohura dhe më atraktive në botë.

Ajo njihet si yll televiziv, ‘mbretëreshë’ e rrjeteve sociale, apo së fundmi edhe si sipërmarrëse e suksesshme.

Duke qenë kaq e famshme, ajo kujdeset që në secilën paraqitje që bën, të duket bukur.

E për grimin e aj përkujdeset grimeri i saj personal, Mario Dedivanovic, i cili thuhet se ka prejardhje shqiptare.

Ka qenë vetë grimeri Mario, që e ka bërë të ditur se atij i është besuar grimi i bukuroshes, në evenimentin e organizuar nga ajo për të promovuar veshjet e saj të brendit ‘Skims’. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here