TunaTashmë gjithçka është e qartë, thuajse e konfirmuar, pasi më nuk mund të fshihet e s’ka përse të fshihet, shkruan “Kosovarja”.

Tuna dhe Patris Berisha, që është muzikant dhe trajner fitnesi, janë bashkë dhe po bëhen prindër për herë të parë.

Merret vesh se këngëtarja po hyn në muajin e gjashtë të shtatzënisë, që i bie se ajo do të bëhet nënë vetëm edhe tre muaj.

Tuna deri më tani nuk e ka thënë as edhe një fjalë të ëmbël për fëmijen e parë të saj që po vjen në këtë botë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here