Nuk është çudi mbase. Kjo është një mënyrë e mirë të shijosh pishinën.Kur nuk kënaqesh në ujë, mund të kënaqesh me një libër.

Kjo është mënyra që ka zgjedhur të kalojë një ditë modelja Imogen Thomas. Ajo ka postuar në Tëitter fotografi ku shihet në pishinë por kohën sa është jasht saj e kalon duke lexuar një bestseller.

Askush s’mund të bëjë shaka me modelen seksi. Askush nuk mund ta pengojë atë në lexim, shkruajnë magazinat amerikane.

Në bikini, me libër në dorë, këmbët në ujë. Po, mbase është një pushim i përkryer dhe i falet ajo që ka postuar edhe fotografi tejet provokative pak më vonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here