Kengetarja bukuroshe nga Prishtina me disa foto shume te bukura e te pelqyera nga fansat e saj duke e cilesuar Ikon te Modes.

Duket qarte dhe ndryshimi i ri ne pamjen e zanfines, duke ndryshuar ngjyren e flokeve. Pas Adelines motres se Zanfines, Elvana Gjates, Big Mames dhe Aurela Gaces, i vjen rradha Zanfines per te ndryshuar stilin e ngjyren e flokeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here