Ndryshimi i pa besueshëm i Ermalit dhe ArianesErmal Fejzullahu që është këngëtari i hiteve, është martuar në moshë të re. Ermali u fejua e martua me Arianen, që gjithashtu ishte fare e re.

Çifti lidhën martesë qysh para shtatë vitesh dhe tashmë kanë tre fëmijë e jetojnë jetë të lumtur bashkëshortore.

Ndër vite, dyshja kanë ndryshuar shumë. Më nuk janë si dikur.

Ndryshimi i pa besueshëm i Ermalit dhe Arianes

“Kosovarja” publikon një foto të paraqitjes së dyshes në “Videofest”, teksa ata po parakalonin në tepihun e kuq.

Me gjasë kjo ishte njëra nga paraqitjet e para publike si çift.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here