Ndryshimi drastik që do bëjë Mc Kresha në vitin 2020 “Era” titullohet kënga më e re e reperit Mc Kresha e cila po korr sukses në rrjetet sociale duke marrë miliona klikime. Në këtë këngë Mc Kresha është paraqitur ndryshe nga çfarë jemi mësuar duke e parë.

Me flokë më të rritura dhe dhe më mjekër Mc Kresha ka marrë komente pozitive.

Në rrjetet sociale kanë filluar të bëjnë humor me të duke parashikuar se si do duke tai në vitin 2020.

Shihni foton:

Ndryshimi drastik që do bëjë Mc Kresha në vitin 2020

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here