Mysafire në emisionin ‘Mirage’ ishte këngëtarja Lori e cila zbuloi shumë gjëra interesante që i kanë ndodhur.

Ajo gjithashtu spjegoi ngjarjen interesante që i ka ndodhur një kosovari i cili ndërroi dy gra dhe ishte këngëtari Lori e cila u këndoi në dy dasmat, shkruan lajmi.net

Për këtë dhe shumë gjëra interesante mos e humbisni videon në vazhdim:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here