Ndërkohë që të gjthë i kishin sytë te tapeti i kuq i “AMA”-s, një tjetër festë me të ftuar VIP po mbahej në New York mbrëmjen e së martës.

Një ndër të ftuarat e “Tiffany” ishte Kim Kardashian, e cila kishte guxuar si gjithnjë me veshjen e saj mjaft seksi.

37-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan të bardhë pas trupit me dekolte dhe të hapur deri në fundshpinën e saj.

Por ajo që tërhoqi më tepër vëmendjen (çuditërisht) ishte fytyra e Kim. Asnjë rrudhë nuk dallohej në sytë e saj, duke i bërë të gjithë ta gjejnë përgjigjen të botoksi.

Kim kishte një makijazh natyral dhe një buzëkuq me shkëlqim, ndërsa flokët e gjatë (paruke) i binin në kurriz.

Për të mos folur për bizhuteritë e saj prej diamanti që e tregonin thjesht rrëzëllitëse.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here