Këngëtarja Eca Haxhia performoi në të njëjtën natë në Shëshin Skëndërbej me yllin latin të regetonit.

“Ishte kënaqësi të të kisha në Tiranë dhe të performoja në të njëjtën skenë me ty. Energjia jote ishte e mrekullueshme. Zoti të bekoftë”- ka shkruar Enca në postimin e saj ku shfaqet me këngëtarin e famshëm.

Ky postim nuk ka mbetur jashtë vëmendjes së Daddy Yankee, i cili i ka komentuar këngëtares.

Një trëndafil për Encën dhe flamuri i Puerto Ricos dhe Shqipërisë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here