noraistrefiroberti-253x300Një nga çiftet me simpatike te showbizit shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha është ndare.

Ndonëse jo shumë kohë më parë këngëtarja, edhe pse thashethemet kishin filluar te dëgjoheshin, kish pohuar se mes saj dhe Robertit ishte gjithçka në rregull.

Por burime te aferta me ta tregojnë se përfundimisht çifti nuk është me bashke. Sipas tyre, Roberti, tashmë ish i fejuari i Norës, e ka tradhtuar këngëtaren me një vajzë e cila është një personazh VIP dhe e njohur e skenës sonë, emri i të cilës ende nuk behet me dije.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here