Ndahet nga jeta Rene Angelil, bashkëshorti i Celine DionNë moshën 73 vjeçare, ai sot ka qenë i rrethuar nga Dion dhe tre fëmijët e tyre, Rene Charles, Nelson dhe Eddy.Pas një lufte të gjatë dhe të dhimbshme me kancerin, Rene Angelil – bashkëshort dhe menaxher i këngëtare Celine Dion, sot ka vdekur.

Në moshën 73 vjeçare, ai sot ka qenë i rrethuar nga Dion dhe tre fëmijët e tyre, Rene Charles, Nelson dhe Eddy. Agelil ishte edhe vetë këngëtar ndërsa këndon që nga vitet 60-të.

Dion muajve të fundit kishte qenë e shqetësuar për shëndetin e tanimë të ndjerit burrit të saj, ndërsa shumë prej paraqitjeve të saj kanë qenë emocionale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here