Ndahet cifti simpatik Nora dhe Roberti!?Këngëtarja Nora Istrefi dhe muzikanti Robert Berisha, ka pothuajse tri javë që nuk jetojnë bashkë.Mgazina.al, merr vesh nga burime të sigurta dhe të afërta me çiftin se tashmë ata janë ndarë.

Gjithnjë sipas këtyre burimeve, merret vesh se Nora ka marr një banesë me qira ne lagjen “Dragodan” në Prishtinë dhe është duke banuar atje së bashku me vajzën e saj Rennean.

Po ashtu siç merr vesh Magazina.al, komshitë e rinjë e kanë parë Norën duke bartur valigjet me gjërat e saj nga vetura për t’i vendosur në banesen e re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here