Jesse Lee Soffer dhe Torrey DeVitto, janë ndarë.

Jesse dhe Torrey, filluan të takoheshin verën e kaluar por Us Weekly raporton se ata tashmë janë ndarë.

“Ata janë ende miq por janë ndarë”, ka thënë një burim i afërt me ata.

Torrey ka fshirë fotot e udhëtimit të saj në Skoci, nga llogaria e saj në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here