normal_aferditashpati5Pas shumë shpekulimeve e thashethemeve, cifti shumë i përfolur Shpat Kasapi dhe Aferdita Dreshaj ndahen. Lajmi konfirmohet nga AlsatM, i cili raporton se ata kanë vendosur që ti japin fund lidhjes se tyre dhe fejesës disa vjecare!

Planet e Shpatit për tu martuar me Afërditën këtë verë si duket nuk do realizohen. Si duket gjithë spekulimi pas publikimit të një foto të dyshimtë mes Afërditës dhe Leonardo Di Caprios që nuk rezultoi të ishte lajm i vërtetë ka ndikuar në ndarjen e cifit.

AlsatM media e cila raporton lajmin i lidh dyshimet edhe me disa foto të publikuara në rrjetet sociale të Afërditës duke u argëtuar, ndërkohë që pritet konfirmimi nga cifti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here