Ndahen Megan Fox dhe Brian Austin GreenMegan Fox dhe Brian Austin Green janë ndarë pas 11 vitesh bashkë.

Disa burime pranë çiftit kanë thënë për USWeekly se çifti është ndarë prej gjashtë muajsh.

Aktorja 29-vjeçare dhe ish adoleshenti i Beverly Hills, kanë dy fëmijë, Noah, 3 vjeç dhe Bodhi, 18 muajsh.

Ata janë parë bashkë për herë të fundit në qershor, por nuk ka ende komente prej tyre për lajmin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here