Këtë javë janë përhapur shumë thashetheme në lidhje me ciftin simpatik nga Big Brother Albania 5.

Në pritje të një konfirmimi nga vetë ata të dy, flitet se Ermali dhe Franceska kanë qenë të ndarë këtë javë në plazhin e Drymadhes në Dhërmi.

Ermali ka qenë në shoqërinë e vajzave në beach party, ndërkohë Franceska ka mbërritur aty, me një skaf ku ndodheshin një vajzë italiane me të dashurin e saj dhe një djalë muskulor, në shoqërinë e Franceskes.

Kjo e fundit në BB5 ka deklaruar se para lidhjes me Ermalin, ka pasur një raport me një person i cili ndodhej në burg për trafik droge në Itali.

Përgjigjen me të mirë për këtë situatë të çuditshme duket se duhet ta kërkojmë tek fotoja e fundit e publikuar nga Franceska në profilin e saj zyrtar në datën 30 korrik 2012.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here