Ndahen Dj Blunt edhe Real 1?!Edhe pse kanë vite që janë bashkë dhe këndojnë si grup, ata asnjëherë nuk ishin parë të performojnë ndaras në ndonjë koncert.

Por, ja që edhe këtij grupi i vjen dita e ndarjes. Dj Blunt nuk është parë duke performuar me Real 1 në një nga koncertet në Zvicër, transmeton Panorama.

Në disa fotografi të publikuara së fundmi shihet vetëm Real 1 bashkë me Butrintin, të cilët performojnë në skenë.
Nuk dihet arsyeja e mungesës së Blunt, por deri më tani asnjëri nuk ka shprehur ndonjë përkeqësim të raporteve mes tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here