Nelly dhe AshantiMediat amerikane shkruajnë se ylli i muzikës r’n’b, Ashanti, dhe reperi Nelly, i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Superyjet e muzikës arritën ta ruajë romancën katërvjeçare sekrete deri në nëntor të vitit të kaluar, kur Nelly konfirmoi se ata ishin bashkë.

Ashanti madje tha në mars se martesa ishte ‘absolutisht në letra’ për ta. Por tash dyshja është ndarë në mesin e spekulimeve se reperi nuk ishte i gatshëm të rehatohet me Ashantin, shkruan New York Daily News.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here