NatalieTeksa fansat këto ditë duhet të shohin Natalie Portman me barkun e saj të shtatzënë, ajo ka publikuar një fotografi lakuriq për promon e filmit e saj të fundit.

Ajo do të luajë në dramën franko-belge ndërsa përballë do ta ketë Lily-Rosen.

Aktorja 35-vjeçare, fituese e çmimit Oscar është nominuar për Academy Awards për rolin e Jackie Onassis në filmin e zhanrit dramë, “Jackie”.

Fotoja e publikuar vjen pas trailerit të parë të filmit në gushtin e kaluar, ku Portman dhe Lily-Rose shfaqen në tualet duke shijuar një cigare.

Në trailerin dy minutësh, ato luajnë dy motra amerikane ‘spiritualiste’ të cilat kanë aftësinë të komunikojnë me të vdekurit.

Natalie Portman promovon filmin e ri përmes imazheve lakuriq

Ndryshe, aktorja është duke punuar edhe në disa projekte filmike, të cilat priten të shfaqen në ekranet e mëdha të kinemave gjatë fundit të këtij viti apo fillimvitin e ardhshëm./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here