Natalie Imbruglia ka zbuluar se ajo është duke luftua me depresionin, betejë kjo e cila vazhdon.

Këngëtarja australiane e cila kishte qenë e martuar me këngëtarin Daniel Johns, ka thënë se që të dyja, ajo dhe motra e saj, kanë ‘prirje’ për t’u ndjerë të dëshpëruara.

Që nga fëmijëria gjithmonë kam pasur një tendencë të mbështetem në melankoli. Motra ime po ashtu vuan, andaj ndoshta është një gjë gjenetike. Por asnjëra prej nesh kurrë nuk ka konsumuar barëra”, ka thënë Imbruglia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here