Ajo u bë e famshme me disa foto të saj, ku shpërndan puthje nga stadiumi gjatë ndeshjes Polonia – Rusi.

Tani, Natalia Siwiec është zgjedhur si “Muza” e Euro2012.

Kjo është modelja 29-vjecare polake, që me një buzëqeshje të ëmbël në fytyre, me ato syckat e bukur dhe me një dekolte me një pamje të mrekullueshëm, Natalia është shndërrrura në simbol të kampionatin evropian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here