Naomi Watts vizitë familjare në KanëTë nesërmen nis Festivali i Kanës dhe Naomi Watts ka qenë e zënë me punë.

Por pavarësisht agjendës së ngjeshur, aktorja zbarkoi në Nis me dy djemtë e saj, Alexander dhe Samuel, 7 dhe 6 vjeç.

Aktorja dukej më e relaksuar, ndërkohë që tani nis luksi dhe shkëlqimi në një nga festivalet më të ndjekur në planet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here