Naomi udhëton nëpër botëModelja glamuroze Naomi Campbell udhëton nëpër botë për të punuar në profesionin e saj.

Ajo gjithmonë ka qenë shumë e kërkuar kudo, por kësaj radhe ajo ka shkuar në kryeqytetin e Rusisë, në Moskë për t’u fotografuar për revistën e modës “V”, duke e quajtur këtë paraqitje të saj, ‘Stranger in Moscow’.

Naomi ka bërë një sërë paraqitje për shtëpi të ndryshme të modës si për: Dior-in, Marc Jacobs-in dhe DMarc Jacobs-in.

Së fundi ajo bëri një reklamë për parfumin më të ri të D&G duke u shoqëruar edhe me supermodelet Claudia Schifer dhe Eva Herzigova

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here