neomiMe muzën e saj Kate Moss, në jahtin e saj personal të Sir Philip Green, është dashur që ta thirret edhe një supermodele për të luajtur më të.

Biznesmeni miliarder ka ftuar modelen Naomi Campbell për ta shoqëruar atë në Ibiza.

E veshur me një fanellë dhe pantallona të shkurt, këshilltarja e “Top-Shop” ka vezulluar në liman dhe është sikurse një primadonë.

Modeloja me këmbë të bukua është duke e lumtur dhe e relaksuar.

Mandati i pronës, Vladislav Doronin, i cili është i dashuri i Naom-it që nga viti 2008, po ashtu ka shijuar diellin e Spanjës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here