Naomi CampbellNaomi Campbell koha duket se eshte ndalur.Ishte viti 1992 kur ajo ne moshen 22-vjecare pozonte bashke me Madonna-n nudo per revisten “King”.

Nisi te sfilonte qe ne moshen 19-vjecare dhe ka qene gruaja e pare me ngjyre qe ka zene vend ne kopertinen e “Vogue”.

Imazh i shume stilisteve dhe fushatave publicitare, Naomi vjen gjithnje e re dhe e fresket si atehere.

Tani kane dale ne qarkullim fotot kur ajo pozonte nudo me Madonna-n, ne momentet e pergatitjeve per te qene sa me seksi dhe joshese para objektivit…

Kush e di c’mendon Naomi sot per to. /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here