Naomi Kembell e mahnitshme në pasarelën e ParisitPër Naomi Kembell koha për të duket sikur nuk kalon kurrë. Top modelja me famë Naomi Kembell vëtëm 39 vjeçe, vazhdon të jetë e mahnitshme nëpër pasarela botrore.

Stilisti i njohur rus Igor Chapurin, i ka besuar koleksionin e tij pranverë – verë 2010 Naomit, dhe kjo pantera e zezë në pasarelën e Paris ka goditur sërish.

Top modelja Naomi Kembell vazhdon të jetë në form të shkelqyerë me përmasa të rregullta dhe admiruar nga te gjithë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here