Naomi Campbell në muajin e mjaltit me Vladislav DoroninSupermodelja  dhe i dashuri i saj rus, Vladimir Doronin, do të shkojnë në muajin e mjaltit.Naomi Campbell ka rezervuar një festë luksi që do të kushtojë një 1 million sterlina dhe kjo është e quajtur  një muaj mjalti për supermodelen.

Naomi  dhe Vladislav nuk janë të martuar,por cifti ka përhapur zëra se kanë në plan të martohen brenda dy javëve të ardhshme.

Udhëtimi romantik pritet të jetë i tepruar, madje edhe sipas standardeve të Naomi. Çifti do të fluturojë me avion privat dhe të qëndrojnë vetëm në hotele luksoze me pesë yje.

Kjo nuk është hera e parë që kanë shijuar një pushim romantike. Javën e kaluar, Naomi fluturoi Vladislav të Marok për më pak se 24 orë për të festuar ditëlindjen e tij 47.

Çifti u takuan së pari në festivalin e Kanës 2008 Film,pas këtijë festivali cifti u bë i pandashmë. A.B

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here