Veshje transparente, sensuale, por me disa kilogramë më tepër. E tillë është shfaqur ish-modelja Naomi Campbell në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës me të fejuarin e saj, manjatin rus, Vladimir Doronin.

“Pantera e zezë” ka zgjedhur një fustan nga koleksioni i vitit të shkuar duke treguar se ka fituar disa kilogramë dhe trupi i saj nuk gëzon më forma mahnintëse.

Fustani Givenchy Couture i koleksionit vjeshtë-dimër 2008-2009 është transparent në një pjesë të madhe, por nën të nuk duket qartë pse Campbell ka ndryshuar linjat, pasi mendohet se ajo mund të jetë shtatzanë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here