Naomi Campbell ju le pa frymëNë moshën 16-vjeçare për herë të parë ishte në kopertinën e një reviste, ndësa tani, pothuajse 30 vjet më vonë, Naomi Campbell vazhdon të dëshmojë se ende është në formë dhe mund të cilësohet supermodele.

5-vjeçarja nga Londra ka prezantuar linjën e saj të re të të brendshmeve të prodhuara nga marka e njohur “Yamamay”.

Ajo dukej shumë seksi para aparatit në të brendshmet që ishin të ndryshme për nga ngjyra dhe forma.

Naomi Campbell ju le pa frymë

Përkundër angazhimit si stiliste, Naomi ka shijuar edhe disa suksese ne ekranin e vogël, pasi është përfshirë në disa emisione teleizive në Britani dhe Amerikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here