Naomi Campbell harron të plaketNjëra prej manekineve më të njohura në botë, Naomi Campbell, edhe në moshë 45 vjeçare duket mbresëlënëse.Vetëbesimi që ka modelja “e pensionuar” e lejon që të veshë fustan të tejdukshëm për të vënë në pah çfarë fshihet nën të.

Kjo veshje ka bërë që bukuroshja të ekspozojë edhe veshjet e brendshme dhe këmbët e gjata që dikur pushtonin pistat e modës.

Për më shumë, në evenimentin e zhvilluar në Milano, ajo nuk kishte veshur as jelekë.Në këtë ngjarje, Naomi ishte e shoqëruar edhe nga modelja tjetër ‘veterane’, Heidi Klum.

Naomi Campbell harron të plaket

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here