Top modelja Naomi Campbell shfaqet me një fustan të bardhë dhe teper të hapur në pritjen për dasmën mbretërore të Charlene dhe Albertit të Monaco-s, që u zhvillua fundjavën e kaluar.

Mediat e huaja fshikullojnë modelen seksi, duke e kritikuar per zgjedhjen e saj. Duket se vëmendja është përqendruar te Naomi, por jo për mirë.

Në pritje, princesha Charlene u shfaq me një fustan të mrekullueshëm të ngushtë, që i nxirrte në pah linjat e saj perfekte trupore.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here