Najada pothuajse lakuriqTë gjith e njohim Noçen falë programit “Big Brother” ajo është mjaft estravagante.Najada vjen nga qyteti Fieri.

Ndërkohë që lidhja e saj me Olsin tashmë ka përfunduar, madje ky i fundit ka disa javë që është larguar përfundimisht nga Shqipëria duke u vendosur në Spanjë,

Najada vijon të ndjejë kënaqësi dhe të mbushet me jetën që i ofron Tirana.

Shihet vazhdimisht në pub-e dhe festa të ndryshme, ka hapur një ekspozitë pikturash në Fier dhe nuk ngurron të shijojë çdo gjë të bukur që i ofron jeta.

Najada qe te bi ne sy te me stilin e saj të veçantë, ajo zgjedh një garderobë pak të çuditshme. Siç ishte publikuar në fotot në mediat shqiptare, modeli i fustanit që ajo kishte zgjedhur për të shkuar në një festë në darkë, ishte tejet estravagant.

Duket sikur kemi të bëjmë thjesht me një fund dhe një palë sutjena, por në fakt të dyja pjesët lidheshin nga një tyl i tejdukshëm duke e bërë veshjen shume seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here